DALGAC KÜNEFE!

Hataylılar olarak tescillenmiş tatlımız KÜNEFE’yi, yıllardır sevdiklerimizle beraber iyi gün tatlısı olarak yapıp yemekteyiz. Hatay’ımızın kültüründe bu kadar öneme sahip olan Künefe’yi , tüm Türkiye’nin iyi gün tatlısı olarak bilmesi ve künefeyi sevdikleriyle beraber yemeleri öncelikli temennimizdir.

DALGAÇ KÜNEFE 1949 yılında Antakya'nın eski ve tarihi çarşısı UZUN ÇARŞI'DA dedemiz ŞAKİR DALGAÇ ve babamız ŞEKİP DALGAÇ tarafından tel kadayıfı(künefe) ve taş kadayıf imalatıyla faaliyete başlamıştır. Yılların vermiş olduğu mesleki tecrübe ve deneyim, babadan oğula aynı zamanda dededen toruna devam ederek bizlere miras olarak bırakılmıştır.

Bizlere miras bırakılan mesleki tecrübe ve deneyimi geliştirerek şuan ki üretim tesisimizi kurduk.Bu tesisimizde şoklanmış künefe (peynirli,fıstıklı,cevizli) , Gül katmeri (Dalgaç Tescilli) , fıstıklı burma, kare katmer üretiyoruz ve sevdiklerinize hediye olarak gönderiyoruz.

İlerleyen yıllarla beraber, siz değerli misafirlerimizin gösterdiği ilgi ve ürünlerimizden duyulan memnuniyet neticesinde bizlere daha rahat ulaşabilmeniz için; 2’si Antakya’da , 1’i İstanbul’da ve 1’i İskenderun’da olmak üzere toplam 4 şubeyle hizmet vermeye başladık. Aynı zamanda şubelerimizde künefenin yanı sıra isteğinize göre farklı kadayıf çeşitleri ve kahvaltı hizmeti de bulunmaktadır.

Ürünlerimiz kaliteli ham maddelerle , ilave koruyucu maddeler (GDO) kullanılmadan üretilmekte, özel hijyenik ambalajlarda Türk Gıda Kodeksi’ne uygun , üretim ve son kullanma tarihleriyle paketlenmektedir. Üretim prensiplerimiz doğrultusunda, hijyenik şartlarda hazırladığımız ürünlerimiz -42 C’de şoklanıp -18 derecede depolanmaktadır.

Ürünlerimiz yurdumuzun her bölgesine verdiğimiz bayiliklerle , -18 C Frigofirik araçlarımızla ve anlaşmalı kargo firması ile hızlı , güvenilir ve sağlıklı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

‘’Künefenin tatlı yüzü’’ sloganıyla yola çıkan KÜNEFACE Dış Ticaret İmalat Gıda Ltd. Şti. dünyanın bir çok ülkesine ihracat yaparak, ülkemizin ihracat hedeflerine katkı da bulunmakta ve aynı zamanda bir dünya markası olma yolunda emin ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Dürüstlükle ve titizlikle devam ettirdiğimiz, aile bağlarının çok güçlü olduğu şirketimizin Yönetim kurulu başkanı Osman DALGAÇ olup , Abdullah DALGAÇ ve Mehmet Uğur DALGAÇ kardeşler yönetiminde, Ahmet Hakkı UÇAR, Halil İbrahim UÇAR, Muhammet Ali DALGAÇ, Şekip DALGAÇ (yeğenler) olarak hizmetinizdeyiz.

%100

Hatay Kültürü

%100

Doğal Hammadde

%100

Orjinal Lezzet

%100

Müşteri Memnuniyeti

Üretim Kalitemiz

Üretim tesisimizde çalışanlar kendi aile fertlerimiz olup işinde uzman deneyimli ve tamamen dezenfekte olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedirler. Son derece hijyenik ortamda üretilen ürünlerimiz soğuk zincir kırılmadan soğuk hava deposunda saklanarak, ülkemizin her yerine -18 derece frigofrik araçlarla  tüketicilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Uzun süredir almış olduğumuz ISO 9001:2000, HELAL sertifikası, Tarım Bakanlığı Onayları, DALGAÇ ve KÜNEFACE Marka Tescillerinin yanı sırada “GÜL KATMERİ” ürünümüzün tescilini alarak kendimizi geliştirme yolunda durmadan ilerlemekteyiz. Ayrıca müşterilerimize dürüst, ciddi, kaliteden ödün vermeden ve hijyenik ortamlarda hizmet vererek, künefe çeşitlerinin profesyonel üreticisi konumuna gelmiş bulunmaktayız.